Kid er ikke lenger kun en gardin og sengetøysbutikk. Der kan du få kjøpt alt fra telysholdere, vaser, rammer, knagger, og ja... stilige kjølebager til strand og piknikdager.
Beige og hvitt er som kjent favorittfargene når det kommer til interiør, og de, blandet med stjerner, ja da måtte denne kjølebagen bli med hjem. Titt etter en Houston kjølebag neste gang du går innom Kid, den finnes i fargene beige og hvit, eller blå og hvit.
Den er allerede blitt en stor hit og er super å ha med på piknik! Det viktigste av alt, den holder mat og drikke godt og kaldt.
Vi nyter sommerdagene som har vært, og har lagt in en ny bestilling på mere sol og godværsdager.
God Sommer til alle som titter innom!!!

Hei Camilla;)
SvarSlettDet finnes så mye fint på KID for tiden...Og den picnic kurven var knallfiiin ♥
Håper dere har det bra og kooooser dere med lille skjønne;)
Klem Line
Lenge siden jeg har vært på KID skjønner jeg :D Men var så heldig å få en veldig lik picknik kurv fra kremmerhuset i bursdagsgave :) Spennende å se om den holder tingene kaldt :)
SvarSlettHa en flott helg
klem Tove♥
Den er knallfin!! Har tenkt å anskaffe meg en selv :)
SvarSlett